HAKKINDA

Hakkımızda

Bursa nasıl kumaş şehri olarak biliniyorsa Bursa Bayrakta bayrağın seri üretim merkezidir.

Uzun yıllara dayanan geçmişimiz ile Bayrak üretimi ve satışı konusunda sektörün öncülüğünü yapmaktayız. Bursa Bayrak birçok firma, sanayi ve sektörel kuruluşlara, bireysel müşterilere her kesime hitap ederek imalat ve ithalatını gerçekleştirmektedir.

Yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeyle bayrak üretim ve satışında en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara getirtmekteyiz. Yerli sermayeye katkıda bulunmak amacı ile firmamız tüm ürünlerini yerli hammadde ile üretmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne her zaman müşterilerin odağı olan bir firma olduk. Yıllardan beri kalite ve müşteri memnuniyetini kendimize standart olarak belirledik. “ Kalite üründe, memnuniyet müşteride” görüşünü benimsedik.

Firma Bayrağı, Masa Bayrağı, Makam bayrağı olmak üzere daha pek çok ürünümüz mevcut.

Bursa Bayrak üretim kalite belgelerimizle yaptığımız işin ve kalitenin tesadüf olmadığını gösterdik. Her gelişim ve değişime ayak uydurduk ve günümüz teknolojilerini kullanarak en iyi kalitede bayrağı piyasaya sürdük. “ Bayrağı bayrak yapan kalitedir” sloganını hedefledik. En kaliteli ürün, en uygun fiyat için azim ve heyecanla çalıştık.

Firma Bayrağı, Masa Bayrağı, Makam bayrağı ve diğer çeşit bayraklar ile başlayan serüvenimiz başarıya ulaştıktan sonra bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle diğer atılımlarda bulunduk ve yine aynı başarıyı yakaladık.

Müşterilerimiz her zaman en iyisine laiktir.